Miks inimesed Internetis laenu võtavad?

Credit 24 statistika kohaselt võtavad inimesed kõige sagedamini Internetis laenu eesmärgiga tasuda suuremate ostude eest või autoga seotud kulude kompenseerimiseks.

Ettenägematute kulude korral, kui köögis näiteks lõhkes toru, külmkapp läks katki või auto piduriklotsid on läbi, kaalutakse ennekõike kiirlaenu Internetis.
Sest raha on vaja kiiresti, soovitavalt samal päeval. Mõnes ootamatus olukorras võib rahastamise edasilükkamine kalliks maksma minna.

Samuti võtavad inimesed kohe kiirlaenu võtavad siis, kui nad vajavad kiiret arstiabi … endale, lähedasele või lemmikloomale. Tervis pole naljaasi ning siis, kui säästudest jääb väheks, kulub ära võimalus saada laen kohe kätte, ilma tarbetu pabermajanduseta.

Kiirlaenu saamiseks kodust lahkumata on vaja vaid registreeruda valitud ettevõtte Interneti-süsteemis, täita taotlusvorm ja oodata viisteist kuni kakskümmend minutit vastust SMS-i või meili teel. Raha saab kätte isegi pühapäeval ja see laekub otse kontole.

Väikelaene võetakse samadel eesmärkidel mis kiirlaene, kuid ainult siis, kui on aega natuke oodata. Väikelaenu puhul on intressimäär madalam, väljamakseperiood pikem.

Lisaks kodu ja autoga seotud remondikuludele kasutatakse nii kiir- kui ka väikelaenu puhkusereisideks.