Suvepikniku kokkuvõte

Suur Suvepiknik Tallinna Lauluväljakul

IMG_7405Reedel, 17. juunil, toimus Tallinna Lauluväljakul esimest korda Mõmmila Suur Suvepiknik, mis oli väga meeleolukas ja teguderohke.

Ettevalmistused hakkasid Mõmmila jaoks juba varakult, valmis tuli mõelda päevaplaan ja otsida kõik vajaminev. Reedel tuli aga algseid plaane veidikene ümber mõelda, sest Suur Suvepiknik toimus hoopistükkis sisetingimustes ja ruumi kasutamist tuli paremini korraldada. Õnneks Cafe Gustav aitas meid välja ja saime nende ruumides meeleolukalt oma üritust pidada – ei puudunud ka õhupallid, maasikad, kommid ja võileivad, mis läksid kui soojad saiad.

Suur rõõm oli näha, et esimesed huvilised tulid juba enne kella 10 kohale. Õpetaja Triin võttis ürituse alustuseks viisinoodi üles ja alustas lastega koos laulmist ja pillimängu, et tulevased staarid saaksid häälepaelad ja käed soojaks, sest peale seda jagati ennast juba gruppidesse ja hakkas põnev esinemine bändidena. Võitjaks kujunesid bänd nimega Klounid.

IMG_7419

Seejärel tuli ilmataadikene meile natukene vastu ja lubas õpetaja Liinal teha suure beebijooksu lauluväljaku muruplatsil, kus said ennast proovile panna nii kõndijad kui ka mittekõndijad, viimased pidid küll võiduhimus suuremas osas lootma just oma vanemate kiiruse peale.

Peale tulevaste jooksjate aegade kirja panemist, palus õpetaja Kristel lastel ringi tulla ja viis läbi kiireloomulise “Rütm ja pill” treeningu, mis haaras nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Kasutati pille, lauldi kõigest – ka väljas olevast vihmasest ilmast, tunni lõpetuseks kiideti end veel laulusalmiga ja võeti tund kokku.
Ürituse viimaseks võistluseks oli takistusrada, mis pani kõiki lapsi, kes osalesid, proovile. Mõnele osalejale tekkis lausa nii suur hasart sisse, et ei piirdutud vaid ühe katsega. Kõik, kellel oli soovi, said oma tulemust parandada!

Piknikul ei jäänud esindamata ka meie vinged kunstiõpetajad, kes tegutsesid terve ürituse vältel kunstinurgas lastega. Abivahendina kasutati õunu, jahu, värve kui ka kõike muud põnevat. Fotonurgas said kõik omale jäädvustada mõnusa mälestuse, pildi kujul, tervest Suvepiknikust, kasutades lisandina erinevaid aksessuaare. Odava hinna eest oli kõigil huvilistel – nii lastel kui ka täiskasvanutel – võimalik käia massaažis, mis oli odavama hinnaga, kui eales varem!

IMG_7440Eraldi sooviksin tutvustada teile tooteesitlejaid, kes olid kohale tulnud.

GoodGout pakkus püree ja näputoite terve ürituse vältel odavama hinnaga, kui tavaliselt, lisaks tutvustas ta kõigile külalistele ka uusi üllatustooteid.

YumEarth on firma, mis on loodud kahe isa poolt, kes väärtustasid perekonna tervist. Nad lõid pulgakommid, milles puudus kõrge glükoosisisaldusega maisisiirup ja kunstlikud värvained. Nende pulgakommid on valmistatud vaid tervislikest koostisosadest ning maitsevad ka seejuures maitsvalt! YumEarth`i tooted on valmistatud naturaalsetest päris mahladest, kus kasutatakse vaid looduslikke lõhna – ja maitseaineid. YumEarth tooted ei sisalda gluteeni, GMO’sid, sojat, kaseiini, piimatooteid, pähkleid, nisu, kõrge glükoosisisaldusega maisisiirupit ega rasva. Lisaks kõigele on YumEarth’i tooted 100% vegan! Kõik maiasmokad pidavat olema nende suurteks fännideks – tuleb tõdeda, et fänne leidub nii laste kui ka täiskasvanute seas. Tuleb tunnistada, et ka mina olen saanud suureks fänniks, koju muretsesin suure paki pulgakomme ja olen ka perekonda nendega nakatanud. Need on liiga maitsvad, et mitte jagada!

Lelud.ee on meie üks koostööpartneritest, kes müüb oma e-poes puidust mänguasju nii suurematele lastele kui ka pisematele beebidele. Mänguasjad tulevad otse Saksamaalt ning valik on laialdane ja mis kõige olulisem – täieneb pidevalt. Läbi lelud.ee toimus ka pikniku raames loos, kus kaks inimest võitsid tasuta sissepääse meie üritusel ja kohapeal loositi kõikide külaliste vahel välja laste aiatarvete komplekt ja Mõmmila tasuta treening.

Kokkuvõttes suur-suur aitäh kõigile tootetutvustajatele, külalistele ja abilistele! Meil oli tore, olenemata sellest, et ilm muutus ilusaks alles ürituse lõpuks. Saime kõik koos lõbutseda, mängida ja lustida. Loodame teid järgmisel korral samuti kohata!

 

AUTOR: Kärt Vainura
blogi@mommila.ee