Meeskond

Treener

Liina

Liina Davõdova

Olen sotsiaaltöö taustaga toitumisnõustaja ja suur trennifanatt. Tööstaaži kogunud lastehoius kui ka rehabilitatsioonisüsteemis. Armastan aidata inimesi, muutes nende elukvaliteeti paremaks – nii sotsiaalseid oskusi arendades kui ka läbi terviseedenduse. Empaatiline, positiivse ellusuhtumisega ja suure südamega.

Lisaks oman DeepWork treeneri litsentsi ning lõpetan õpinguid Annely Sootsi Tervisekoolis.

E-mail: liina@mommila.ee

 

Treener

pilt

Minna Pert

Beebide ja laste treenerina saan alati vahetuid emotsioone ja palju rõõmu. Väikelastega olen seotud juba mõnda aega. Olen töötanud 1,5-2-aastaste lastega, nende tegevusi jälgides mõistsin, et liikumine ongi kõige alus. Mida varem ja kiiremini me omandame sujuvad ning ohutud liikumisviisid, – oskused seda kergem on meil edaspidi liikumist veel sisukamaks muuta. 

Minu jaoks on regulaarne liikumine tihedalt seotud mõtteviisi ja elustiiliga. Minu soov on inspireerida, olla oma suhtumisega eeskujuks ning süstida liikumispisik igasse väikesesse trennihuvilisse. Liikumissoov peab tulema alati seest poolt ja seda saab iga lastega töötav inimene ise kujundada. 

Lõpetan õpinguid Flexus Pilates Studio Matipilatese Treenerikursusel (FPS MPTK). Olen läbinud väikelaste võimlemisele keskundunud koolitusi. Valdkonnapõhine täiendamine ja õppimine käib pidevalt.

E-mail: minna@mommila.ee

Kunstitunni õpetaja, psühholoog

Processed with VSCOcam

Maria Kalašnikova

Emotsionaalne heaolu ja loominguline keskkond on minu töö aluseks. Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia bakalaureuseõppe ja kunstiteraapiate magistriõppe, osalenud vanem-laps loovteraapilise diaaditöö täiendkoolitusel ning pereteraapia algkursusel ja on käinud sünnipsühholoogia konverentsil USA-s ja ECArTE kunstiteraapia konverentsil, kus esinesin diaaditöö teemalise ettekannega. Samuti täiendasin ennast imikute vaimse tervise teemalistel koolitustel. 

Olen osutanud loovteraapia teenust rasedatele Ida-Tallinna Keskhaiglas; vanem-laps diaadidele, imikutele ja väikelastele rehabiltatsiooni meeskonnas ja perekeskustes. 

Kunstiteraapia kaudu toetan laste igakülgset arengut ja kiindumussuhet lapse ning vanema vahel.

E-mail: maria@mommila.ee

Massöör

marje

Marje Rohtla

Massaaž on minu suur kirg ja kiindumus aastast 2008. Õppinud olen Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias ja oman Tai (Nuad Bo-Rarn) loodusterapeudi kutsetunnistust. Samuti olen õppinud erinevaid teraapiaid.

Usun puudutuse tervendavat jõudu – käte puudutus, mis tuleb südamest omab suurt väge.

E-mail: info@mommila.ee

Jooga juhendaja

Triin Kambek

 

Triin on sertifitseeritud mitme-stiili jooga juhendaja (Yin, Hatha, Vinyasa, Ashtanga & Aerial) RYT 200 Yoga Alliance-s, ja kogenud psühhoterapeut ja hüpnoterapeut. Triin veetis 15 aastat USA-s ja Londonis, Suurbritannias, kus ta õppis meditatsiooni ja hüpnoosi, ning arendas psühholoogiaalaseid oskusi. Ta tegi joogaõpetaja koolituse Goas, Indias kohalike yogi ja yoginide käte all, kus eriti lähedaseks muuus talle yin ja hatha jooga rahulik energia. Yin Triinuga jooga tundides meeldib talle kombineerida yin ja hatha jooga poose ja meditatsiooni, et saavutada maksimaalne rahutunne ja võimalikult madal ärevuse tase. 

E-mail:triinkambek@gmail.com