Koostööpartnerid

Lelud.ee
www.lelud.ee on üks vahva mänguasja e-pood, meie valikust leiab puidust mänguasju nii suurematele lastele,kui ka pisikestele beebidele. Mänguasjad tulevad Saksamaalt ja on kvaliteetsed.  Tootevalik on laialdane ja täieneb pidevalt.
Lastetarbed Kurepesa
Meie eesmärgiks on pakkuda tunnustatud kvaliteediga ja turvalisi lastekaupu ja -tarvikuid. Eelkõige on meie tootevalik suunatud imikutele ja väikelastele 3-nda eluaastani, kuid samas pakume turvatoole ka vanematele lastele. Müüme tooteid nii jaeklientidele kui edasimüüjatele.

Soovime sulle ja sinu lapsele toredaid ja ohutuid elamusi meie tooteid kasutades!

Beebialbumid
Meie ettevõte valmistab käsitööna beebialbumeid, beebiraamatuid, sünnitunnistuse kaasi, erinevaid karpe ja pulmatarvikuid. Peame väga oluliseks kvaliteeti ja disaini ning seega tegeleme pidevalt oma toodangu arendamise ja uute toodete väljatöötamisega. Kliendi rahulolu on meile prioriteediks.

 

Little Dutch Estonia

Little Dutch sai alguse ühest väikesest ideest. Esialgu müüdi ainult isetehtud lampe ja lastetoa aksessuaare. Omanikel Ad’il ja Rinke’l ei olnud siis veel suuri ambitsioone. Nad lihtsalt nautisid veebipoe pidamist. Samal ajal unistades oma isiklikust lastebrändi loomisest.

Little Dutch bränd sai alguse kodust ning siis ei osatud veel loota, et sellest võiks kasvada nii suur ja tuntud kaubamärk. Little Dutch on andnud omanikele võimaluse loobuda nende teistest töökohtadest. Nüüdseks on täitunud nende unistus, millega nad mõlemad igapäevaselt tegelevad.

Little Dutch on kasvanud suureks ja laialt tuntud brändiks nii Hollandis kui ka teistes riikides.

Eks võime ju julgelt öelda, et väikestest asjadest kasvavad suured!

‘Tunne rõõmu väikestest asjadest!’

    

Tark Catering OÜ

Mis teeb ühe söögikoha edukas – vastuseks on suurepärane toit ja kiire teenindus. Seepärast ongi see meie meeskonna motoks. Korraldame meeleldi sünnipäevapidusid nii lastele kui ka täiskasvanutele, aga ka juubeleid, piknikuid või kohvipause Tallinna piires. Mõtleme alati esmalt, kuidas pakkuda oma klientidele meeldivaid maitseelamusi ja kvaliteetset teenust.

Meie mitmekülgne menüü pakub laial valikul eriroogasid ja võimaldab klientidel tellida väga individuaalset teenust. Meile on väga oluline, et Teie üritus oli meeldejääv ning seepärast hoolitseme selle eest kogu meeskonnaga.

    

Londiste Koogid

Maitsvad tassikoogid kõigile magusa sõpradele.

    

Põnn

Põnni lastetoitudes on kasutatud võimalikult palju kodumaist toorainet – köögiviljatoitudes
parimat eestimaist liha, kartulit, porgandit ja peeti ning uutes putrudes kohalikku piima.
Eesti parimad lastetoidud on valminud koostöös tunnustatud lastearst Reet Raukasega.