Refleksoloogia beebile

Beebisid vaevavad üsna sageli esimese kolme elukuu paiku gaasi- või koolikuvalud. Beebid koguvad oma pinged just kõhtu. Koolikuvalud ilmnevad igapäevaselt samal ajal, beebi nutab lohutamatult, leidmata sobivat asendit ja suutmata süüa või magada, tema kõht on punnis. Need valud on sageli seotud beebi kohanemisega kõhumaailmast välismaailma tulekul, aga ka sünnitusel pitsuda saanud kaelaga.

Sünd on beebile suurim elumuutus – soe, turvaline ja kõikide vajaduste eest hoolitsev emaüsa vahetub avara, kuiva ja helevalge maailma vastu. Kohanemist on palju, sest kõhumaailmast tulles on siin kõik uus.

Õrn refleksoloogiline massaaž on koolikuvalude puhul väga mõjus, valutu, ilma kõrvalmõjudeta ja kiirelt toimiv viis beebi abistamiseks. Massaaž aktiveerib seedesüsteemi, tasakaalustab närvisüsteemi, parandab und, vähendab pinget ja seeläbi lõõgastab ning soodustab ka üldist arengut.

Gaasivalude korral on soovituslik masseerida 1-2 päevaste vahedega. Mõnikord piisab mõnest üksikust seansist, teinekord vajab beebi enamat. Lähtume alati beebi vajadustest ja reaktsioonidest.

Seansi hind 20.- eurot

Broneeri aeg: janika.sipsaka@gmail.com või 524 2727